<

Японія допоможе Україні зайняти провідну позицію серед розвинутих держав

Економіка20 січня 20112604

Голова японсько-української економічної ради Хакуо Янагісава під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем у Кіото відзначив, що сьогодні японська сторона має інтерес до суттєвої активізації відносин між нашими країнами. «Двосторонні відносини між Україною та Японією з часу здобуття вашою державою незалежності успішно розвиваються у всіх напрямках.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Глави держави.

Вважаю, що в основі цього лежить почуття поваги нашого народу до вашої країни та її мешканців. Тому що всі японці знають: Україна – це держава з дуже древньою історією, яка також має дуже важливе геополітичне значення. Це країна із великим населенням, це - європейська держава", - сказав Голова ради,

Він констатував, що сьогодні обсяг відносин, які склалися між Україною та Японією, не є задовільним. Адже існує великий невикористаний потенціал для більш тісних взаємин та їх розбудови на більш високому рівні.

Голова японсько-української економічної ради окремо відзначив серйозну увагу до сільськогосподарського потенціалу України. Особливо у контексті світової продовольчої кризи.

"Ми б хотіли більш активно розвивати у подальшому економічні відносини між нашими країнами", - сказав Хакуо Янагісава, додавши, зокрема, що йдеться про сферу прямих інвестицій, кредитів, надання Японією допомоги та підтримки, щоб "Україна якнайскоріше зайняла дійсно ведучу позицію серед розвинутих держав".

Глава держави також нагадав, що нині український уряд докладає чималих зусиль для збільшення інвестиційної привабливості нашої країни, забезпечення прозорих і сприятливих умов для роботи іноземного бізнесу.

"Це стосується і Японії, з якою ми незабаром розпочинаємо переговорний процес щодо підписання Угоди про сприяння і взаємний захист інвестицій", - підкреслив Глава держави.

Україна прагне послідовно розширяти взаємодію з Японією, передусім у сферах енергозбереження, сільського господарства та інфраструктури, сказав Президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук