Японці хочуть запропонувати Волині механізми для використання сонячної та вітрової енергії
Голова Волинської ОДА Микола Романюк та заступник Василь Байцим зустрілися із японською делегацією, яка прибула з метою обговорення та розгляду можливостей інвестування в агропромисловий комплекс Волині, зокрема у фермерські господарства. А також для вивчення асортименту продукції бджолярства з метою погодження поставок меду волинського виробництва. Про це йшлося 24 лютого під час зустрічі із делегацією.
Як повідомив власкор ZAXID.NET, на Волинь прибули представник "Tokyo Maintenance Tokyo office" Шімая Дайсуке та Ічікава Масаші, представник "Cooperative Society Fukuoka" Кукіна Юї та представник "Торгового дому "Україна" Оксана Жилка.
За словами заступника губернатора Василя Байцима, у межах заходу вони ознайомляться із діяльністю заводу із виробництва казеїну у Волинській області, ТзОВ "Романів", Звірівського лісового господарства та приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Шевченка Горохівського району, що у селі Угринів Горохівського району.
Гостям показали пізнавальний фільм "Волинь інвестиційна", у котрому розповідається про вигідне географічне розміщення області та інвестиційні потужності краю. Губернатор Волині Микола Романюк розповів, що місцеві суб’єкти господарської діяльності експортували до Японії молоко та молочні продукти, текстиль та вироби із нього. У свою чергу, у переліку імпортованих із цієї країни товарів переважали транспортні засоби, механічне та електричне обладнання, недорогоцінні метали.
Голова Волинської ОДА зауважив, що пріоритетними напрямками у сфері залучення інвестицій є розвиток агропромислового комплексу, створення нових і реконструкція діючих потужностей харчової і переробної промисловості, енергозбереження, машинобудівна, деревообробна, легка та хімічна галузі, будівництво, охорона навколишнього середовища і розвиток соціальної інфраструктури та туристично-рекреаційний комплекс.
Представник "Tokyo Maintenance Tokyo office" Шімая Дайсуке зауважив, що вони прибули з метою розкриття потенціалу України, адже тут дуже гарні продукти, зокрема мед, молоко, мука, вина та горілка. А щодо Волині, то вона багата на сільськогосподарські товари, які вони б хотіли представити на ринку Японії. А також вони б хотіли запропонувати Волині механізми, що використовують сонячну та вітрову енергії.
Цікаво, що фірма Шімая Дайсуке займається виробництвом допоміжних технологій для будівництва.