Яценюк: «НФ» закликає парламент підтримати заяву про нелегітимність Держдуми РФ

Спільна позиція всіх західних партнерів щодо невизнання легітимності Державної Думи РФ буде ще одним свідченням того, що ніхто не визнає і не визнає незаконну анексію Криму. Більше того, незаконна анексія Криму потягнула за собою зараз і незаконність вищого законодавчого органу Російської Федерації.

Про це наголосив лідер політичної партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк на брифінгу в понеділок, 19 вересня.

Він повідомив, що «Народний фронт» закликає парламент підтримати заяву Верховної Ради України про невизнання легітимності Державної Думи Російської Федерації та засудження проведення так званих виборів до Державної Думи РФ, а також «про звернення до Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, ОБСЄ та інших міжнародних організацій з тим, щоби світ не просто засудив вибори до Державної Думи РФ, але й приєднався до української позиції щодо нелегітимності цього органу, який був обраний Кремлем з порушенням всіх норм міжнародного права».

Фракція «Народний фронт», наголосив він, зареєструвала проект відповідної постанови.

«Звертаємося до членів парламенту і профільного комітету невідкладно зібратися, розглянути проект цієї постанови і на поточному тижні проголосувати та ухвалити відповідну заяву про визнання нелегітимності виборів до Державної Думи Російської Федерації», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Лідер «Народного фронту» висловив сподівання, що Верховна Рада України завтра розпочне розгляд цього питання як одного з пріоритетних.

«Переконаний, що Президент України, який зараз перебуває на сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, також звернеться з відповідною заявою до всіх наших західних партнерів і до членів ООН з тим, щоби вибори були невизнані, щоби світ продемонстрував: Росія незаконно провела вибори на українській території, Росія незаконно сформувала Державну Думу», – наголосив Арсеній Яценюк.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук