ЄБРР схвалив нову стратегію діяльності в Україні до 2014 року

Економіка15 квітня 20113330

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалила нову стратегію діяльності в Україні.

Згідно з повідомленням, нова стратегія на 2011–2014 рр. буде сконцентрована на вирішенні проблем в галузі підвищення енергоефективності і енергетичної безпеки, розкритті сільськогосподарського і промислового потенціалу України, забезпеченні високоякісної і надійної інфраструктури і подоланні наслідків кризи у фінансовому секторі, - повідомляє УНІАН.

Також зазначено, що ЄБРР, який є найбільшим фінансовим інвестором в країні та вже взяв на себе зобов`язання щодо надання фінансування на суму більш як 6 млрд євро (8,3 млрд дол.) у межах 264 проектів, буде зосереджуватися на вирішенні проблем перехідного періоду в економіці з урахуванням програми реформ уряду і в тісній співпраці з іншими міжнародними фінансовими організаціями і двосторонніми донорами.

При цьому зазначається, що рівень інвестицій до України значною мірою залежатиме від впровадження реформ у всіх основних сферах, тоді як зменшення темпів реформ і погіршення інвестиційного клімату неминуче призведуть до зменшення обсягу інвестицій ЄБРР у державний і приватний сектори економіки.

Банк обрав ключові операційні пріоритети на період дії нової стратегії, які відображають основні проблеми перехідного періоду в економіці: енергетичний сектор, виробничий сектор, інфраструктура, а також фінансовий сектор і ринки капіталу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук