ЄС дасть Україні 1,2 мільярди гривень

Економіка25 січня 20113892

Європейський Союз надасть Україні 1,2 мільярди гривень в рамках нових угод про фінансування, укладених із українським урядом.

Про це повідомили у Представництві Євросоюзу в Україні, інофрмує УНІАН.

Перший віце-прем’єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв і директор Гендиректорату Розвитку і співробітництва Європейської комісії EuropeAid Маркус Корнаро підписали три угоди про фінансування в сфері транспорту, охорони навколишнього природного середовища і на підтримку реалізації Європейської політики сусідства.

Більшість коштів буде спрямовано на реалізацію заходів в межах програм секторальної бюджетної підтримки, зазначили в Представництві ЄС.

Значну частину цих коштів - 689 мільйонів гривень - призначено для реалізації транспортної стратегії України.

В межах цих напрямків Україна взяла на себе зобов’язання щодо виконання 11 показників в різних під-секторах транспортної галузі.

З тим, щоб забезпечити отримання цих коштів, Україна також повинна продемонструвати відповідність вимогам щодо реалізації стратегії розвитку транспортного сектору, макроекономічної стабільності і управління державними фінансами, підкреслили у Представництві Євросоюзу.

Загалом впродовж 2011-2014 років кошти програми бюджетної підтримки будуть переказані чотирма траншами до державного бюджету України.

Очікується, що перший авансовий транш на загальну суму понад 127 мільйонів гривень буде переказано в середині 2011 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук