ЄС дасть Україні 12 мільйонів євро

Економіка30 грудня 20102774

Європейський Союз виділив Україні 12 мільйони євро на підтримку заходів з подолання бар'єрів в торгівлі та підвищенню безпеки продукції.

Про це повідомили в прес-службі представництва ЄС в Україні, повідомляє "Українська правда".

Кошти виділені в рамках зобов'язань, передбачених угодою про фінансування між ЄС і Україною від 21 грудня 2009 року, згідно з програмою секторальної підтримки "Сприяння розвиткові взаємної торгівлі шляхом подолання технічних бар'єрів в торгівлі між Україною та ЄС".

Ця програма передбачає виділення Україні 39 мільйонів євро, які будуть надаватися 4 траншами протягом 4 років.

Виплата першого траншу бюджетної підтримки в обсязі 12 мільйонів євро була здійснена після проведення оцінки ЄС макроекономічної стабільності та розвитку сфери управління державними фінансами в Україні.

При цьому ЄС підкреслює, що система державних закупівель повинна розвиватися в Україні на принципах прозорості, відкритості та відповідності міжнародним стандартам, а відхилення від цих принципів може поставити під загрозу відповідність Україні вимогам щодо надання подальшої бюджетної підтримки Євросоюзу.

Як відомо, у жовтні представник ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра повідомив, що ЄС має намір виділити Україні 552 мільйони євро на впровадження правових та інституційних реформ у сфері торгівлі в 2011-2013 роках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук