ЄС офіційно опублікував рішення про торгові преференції для України

Вони набудуть чинності 1 жовтня і будуть діяти 3 роки

ЕкономікаРоман Ганкевич, 30 вересня 20174340
Згідно з рішенням, Україна може експортувати свою продукцію в країни ЄС, не сплачуючи мита

Європейський Союз опублікував рішення про введення автономних торгових преференцій для України строком дії на 3 роки. Про це повідомляється в документі, опублікованому в офіційному журналі ЄС у суботу, 30 вересня.

Як зазначається, регламент ЄС відносно автономних торгових преференцій збільшить обсяги сільськогосподарської продукції. Також нульові тарифні квоти надані для експорту добрив, міді, алюмінію, електричного устаткування, фарб і взуття.

Згідно з рішенням, Україна може експортувати свою продукцію в країни ЄС, не сплачуючи мита. Регламент надає додаткові нульові тарифні квоти для

  • українського меду - 2,5 тис. тонн,
  • кукурудзи та борошна з неї - 650 тис. тонн,
  • ячменю і борошна з нього - 350 тис. тонн,
  • пшениці і борошна - 65 тис. тонн.

Додали також квоти на ячмінну крупу - 7,8 тис. тонн, овес - 4 тис. тонн, оброблені томати - 3 тис. тонн і виноградний сік - 500 тонн.

Нагадаємо, у липні Рада Євросоюзу затвердила нові торговельні преференції для України. Преференції будуть введені на строк до трьох років в якості доповнення до Угоди про створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі і набувають чинності з 1 жовтня 2017 року на три роки.

У середу, 13 вересня, в Європарламенті підписали рішення про надання Україні додаткових торговельних преференцій.

Між тим, торговий представник України Наталія Микольська нещодавно заявила, що нинішня угода про створення режиму вільної торгівлі між Україною та ЄС є вже застарілою і потребує допрацювання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук