ЄС оштрафував Google на 1,5 млрд євро за порушення антимонопольного законодавства

Представники ЄС заявили, що Google протягом 10 років не дозволяв розвиватися ринку інтернет-реклами у Євросоюзі та у всьому світі

ЕкономікаЮрій Братюк, 20 березня 20191980

У середу, 20 березня, антимонопольний регулятор Євросоюзу вирішив оштрафувати компанію Google за порушення умов чесної конкуренції на ринку інтернет-реклами.

За повідомленням прес-служби Єврокомісії Google використовував своє панівне становище на ринку онлайн-реклами і укладав «антиконкурентні контракти з третіми сайтами». Наголошується. що таку практику Google використовував протягом 10 років та не дозволяв розвиватися ринку інтернет-реклами у Євросоюзі та у всьому світі.

У зв'язку з цим, Єврокомісія ухвалила рішення накласти штраф на Google у розмірі 1,49 млрд євро (1,68 млрд доларів) за незаконне зловживання своїм становищем на ринку реклами.

Варто зазначити, що раніше Google вже оштрафували на 2,42 млрд євро за порушення правил чесної конкуренції на ринку пошукових сервісів, а у 2018 році на 4,34 млрд євро за використання монопольного становища на ринку мобільних операційних систем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук