ЄС ускладнить процедуру оскарження санкцій

ЕкономікаО.Г., 23 січня 20152180

Європейський союз вже в лютому може змінити правила щодо надання доказів у судових справах, в яких юридичні та фізичні особи оскаржують санкції.

Про це повідомляє РБК з посиланням на публікацію The Wall Street Journal.

Серія судових процесів, в яких компанії та фізичні особи, які потрапили під санкції ЄС, оскаржують правомірність заморожування активів і заборони на в'їзд у країни ЄС, підштовхнула єврочиновників до перегляду процедури надання доказів в суди..

У низці випадків санкції були скасовані судами через те, що деякі держави Євросоюзу відмовлялися надавати докази провини позивачів, оскільки при цьому справа стосувалася конфіденційної розвідувальної інформації.

Згідно з новим порядком, який може бути прийнятий вже в лютому, конфіденційна інформація буде на час надаватися лише суддям для ознайомлення. Якщо судді вважатимуть, що надані секретні матеріали не містять доказів провини або переконаються у відсутності вагомих підстав для збереження їх у таємниці, то ЄС може або відкликати ці матеріали або дозволити їх розголос і використання в судовому процесі. Адвокати будуть позбавлені права знайомства із секретними документами, які доводять правомірність накладення санкцій.

Як розповіли виданню чотири дипломата ЄС, імен яких The Wall Street Journal не називає, нові правила вже готові і за попередніми планами їх мали б затвердити 27 січня. Однак на прохання Великобританії, яка попросила додатковий час на вивчення цих пропозицій, остаточне рішення буде прийнято у наступному місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук