Єврокомісія закликала уряд України профінансувати «UA: Суспільне мовлення»

На 2018 рік для НСТУ передбачено 776 млн грн, що, не покриває витрат компанії до кінця 2018 року.

СуспільствоЮрій Братюк, 9 листопада 20181890

У п’ятницю, 9 листопада, комісар з питань європейської політики сусідства та розширення Йоханнес Ган під час зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом нагадав про необхідність профінансувати «Суспільне мовлення».

Про це повідомляє офіційний Twitter посадовця. Йоханес Ган, який перед зустріччю з представниками уряду України відвідав офіс НСТ, заявив, що не має впевненості, що приватні ЗМІ задовольняють потребу українців в інформації. Тож він закликав докласти усіх можливих зусиль і профінансувати функціонування НСТУ.

«Пов’язаним із законом про Суспільне є забезпечення його фінансування. В цьому напрямку законом нехтують, і це призводить до складнощів, зокрема напередодні виборів. Я думаю, всі зацікавлені в тому, щоб мати інституцію, яка, я сподіваюсь, надаватиме нейтральну об’єктивну інформацію про те, що відбувається», – зазначив Ган.

Як повідомлялося, в розподілі видатків державного бюджету України на 2018 рік для НСТУ передбачено 776 млн грн, що, за заявою керівництва НСТУ, не покриває поточних операційних витрат компанії до кінця 2018 року. У вересні НСТУ звернулося до керівного складу компанії, а також до працівників центральної дирекції з проханням скористатися неоплачуваною відпусткою відпусткою терміном на 8-15 днів через критичний дефіцит коштів на рахунках компанії, що виник внаслідок бюджетного недофінансування в 2018 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук