Юрій Луценко представив нового прокурора Івано-Франківщини

Юрій Луценко представив нового прокурора Івано-Франківщини
фото ГПУ
Юрій Луценко представляє нового прокурора Івано-Франківської області

Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу Івано-Франківської обласної прокуратури нового керівника - Олександра Стратюка. Про це в суботу, 16 липня, повідомила прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

За словами генпрокурора, криміногенна ситуація в області є складною. Він повідомив, що крадіжки в області збільшилися на четверть, з них на три четверті – пограбування в квартирах, на 80% збільшилися розбійні напади, наполовину зменшилося виявлення наркотичного збуту.

«При моїй бутності міністром МВС я ніколи не бачив таких цифр у Івано-Франківській області», - наголосив Луценко і додав, що за його інформацією, в області безкарно діє банда, яка вдягла на себе камуфляж і вважає, що може навіть рекетувати державну службу.

«Саме тому для наведення порядку в області керівником прокуратури призначається людина, яка не має тут зв'язків», - сказав він.

Говорячи про відсутність позитивних результатів роботи прокурорів області, Луценко наголосив на одній із головних проблем регіону – незаконній вирубці лісу.

«Коломийський, Надвірнянський та Калуський місцеві прокурори, які пройшли конкурс, як можуть пояснити таку ситуацію? Два варіанти: або ви не в темі – мені не потрібні такі керівники; або ви в долі – тоді ви точно потрібні не мені, а прокурорам іншого напрямку. Незаконна вирубка лісу у Франківську – це рівненська схема бурштину. Це та сама зараза, яка вас з’їдає», - звернувся Луценко до працівників прокуратури.

«Я приїхав з новим прокурором покласти край вашому потуранню лісовим вирубкам. Я буду робити все можливе, щоб ви не покривали і не брали мзду за вирубку лісів. Ми знищуємо ліси, збагачуючи тих, хто по службі мав би це зупинити. Звідки береться ліс - у вас з-під носа чи вам в кишеню? Теж питання і щодо гальки з річок. Чому ви спостерігаєте за тим, чого вже не побачать ваші діти?», - наголосив генпрокурор, обурившись відсутністю кримінальних справ по цим питанням.

За його словами основними завданнями новоъ прокуратури є очищення відомства, ловля «великої риби» та народний інтерес. «Через місяць я чекаю очистки прокуратури. Бізнесу в прокуратурі не повинно бути», - сказав Луценко.

48-річний уродженець Рівненщини, старший радник юстиції Олександр Стратюк починав працювати на посаді слідчого у Чернівцях, потім був районним прокурором на Херсонщині та прокурором Ужгорода, деякий час працював у Генеральній прокуратурі. До свого нового призначення Олександр Стратюк працював заступником прокурора Харківської області.

Попередника Стратюка на посаді прокурора Івано-Франківської області Владислава Братюка звільнили з органів прокуратури.

Братюка було призначено на посаду 16 серпня 2015 року. До того він працював Берегівським міжрайонним прокурором в Закарпатській області.

До слова, прокуратуру Рівненської області очолив львів'янин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук