З 1 червня частина пільговиків не зможе безкоштовно їздити залізницею

З 1 червня деякі категорії громадян України втрачають право пільгового проїзду на залізничному транспорті відповідно до Закону від 28 грудня 2014 року №76-VIII, інформує прес-служба Львівської залізниці.

Тож право пільгового проїзду від початку літа втрачають учасники війни, члени сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особи з особливими заслугами перед Батьківщиною; особи з особливими трудовими заслугами; ветерани праці; діти війни; інваліди ІІІ групи.

Водночас, як інформував ZAXID.NET, міністр соціальної політики України Павло Розенко в понеділок, 25 травня, запевнив, що пільговики не втратять права безкоштовного проїзду з 1 червня.

Зазначимо, що після прийняття Верховною Радою закону України № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що з 1 червня пільги на безкоштовний проїзд у громадському транспорті зберігаються інвалідам 1-ї і 2-ї групи, дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, учням з малозабезпечених сімей та особам, які їх супроводжують і які супроводжують інвалідів 1-ї групи, а також учасникам бойових дій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук