З 1 грудня у Львові стартує промоційна кампанія «Я люблю трамвай»

СуспільствоТетяна Слюсарчук, 27 листопада 20146410
З 1 грудня у Львові стартує промоційна кампанія «Я люблю трамвай»

Європейський банк реконструкції та розвитку у співпраці з Федеральним міністерством екології, охорони природи та радіаційної безпеки Німеччини запустять у Львові промоційну кампанію «Я люблю трамвай», метою якої є популяризація екологічного чистого транспорту у нашому місті.

Про це під час брифінгу – презентації проміжних результатів будівництва трамвайної колії із центру Львова до житлового масиву Сихів, 27 листопада, розповіла Світлана Крижанівська, представник креативної агенції «Emagine», що займається розробкою промоційної кампанії «Я люблю трамвай».

«Разом із ЄБРР та Міністерством екології Німеччини ми провели соцопитування серед мешканців Львова, зокрема сихівчан, з метою з’ясувати, що люди знають про проект «Трамвай на Сихів», який зараз реалізовується у Львові, - розповідає Світлана Крижанівська, - як виявилось люди недостатньо поінформовані».

З її слів, дуже часто люди невпевнені в тому, чи ходитиме трамвай зі Сихова аж до центру Львова, не вірять, що на проект вистачить грошей і його не заморозять з часом. Дехто побоюється, що навантаження трамвайної колії не витримає сихівський міст.

«З метою донести людям якнайбільше інформації про трамвай, як екологічний чистий вид транспорту, про те, як просувається реалізація проекту «Трамвай на Сихів», зокрема, про рух фінансування по цьому проекту, етапи реалізації і все - все, що треба знати про колію на Сихів, ми вже розробили сайт, який розміщений за адресою tram.lviv.ua», - повідомила Крижанівська.

Також Світлана розповіла, що  для популяризації екологічно чистого транспорту у рамках промоційної кампанії вже створено спеціальну групу у соцмережі Facebook, а з першого грудня, коли офіційно відбудеться старт кампанії, у місті з’являться кілька тематичних біг-бордів та буде розповсюджуватись інформація у маршрутних автобусах, тролейбусах та трамваях Львова..

Нагадаємо, проект будівництва трамвайної колії з центру міста Львова до найбільш густо заселеного мікрорайону – Сихова, реалізується на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (€ 6 млн) та грантові кошти Федерального міністерства екології, охорони природи та радіаційної безпеки Німеччини (€ 5 млн) та бюджету Львова ( € 6, 8 млн).

27 листопада у Львові підбили підсумки проміжного етапу реалізації проекту «Трамвай на Сихів», де було повідомлено, що будівництво колії буде відтерміноване у часі приблизно на рік через необхідність будівництва нового каналізаційного колектора у мікрорайоні. Так, у ЛКП «Львівавтодор» зауважили, що трамвай на Сихів піде не скоріше, аніж в кінці 2015 року, хоча раніше планувалось, що колія буде добудована до лютого 2015 р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук