З 1 грудня у ЦВК розпочинається люстраційна перевірка

1 грудня у Центральній виборчій комісії розпочинається перевірка відповідно до Закону України «Про очищення влади». Відповідне розпорядження підписав голова ЦВК Михайло Охендовський, повідомляє сайт ЦВК.

Згідно з документом, перевірка щодо членів ЦВК проходитиме з 1 грудня 2014 року до 28 лютого 2015 року. Крім того, з 1 березня до 31 травня 2015 року перевірятимуть керівників Секретаріату Центральної виборчої комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців, начальників управлінь, завідуючих самостійних відділів, секретаріат ЦВК та служби розпорядника Державного реєстру виборців, а також всіх їхніх заступників.

Разом з тим, на період з 1 червня до 30 вересня заплановані перевірки щодо завідувачів відділів у складі управлінь, завідувачів секторами, головних консультантів, головних фахівців, провідних фахівців Секретаріату Центральної виборчої комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців та працівників патронатної служби Центральної виборчої комісії.

Всі вищезазначені посадові особи у десятиденний термін з дня початку проведення відповідної перевірки мають подати до відділу кадрової і режимної роботи та з питань державної служби Секретаріату Центральної виборчої комісії власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені ч. 3 або 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади». А також – згоду на проходження перевірки й оприлюднення відомостей щодо них відповідно до цього закону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук