Громадські організації візьмуть під контроль люстрацію на Львівщині

СуспільствоІрина Знась, 19 листопада 20142360

Громадські організації Львівщини об’єдналися в Громадську люстраційну раду, мета якої - контроль за здійсненням люстрацйіного процесу в області. Про це сьогодні, 19 листопада, під час прес-конференції розповів один із представників Громадської люстраційної ради Львівщини Роман Лаврів.

За словами організаторів, мета їхньої роботи - не втручатись у роботу комісій, які працюють над виявленням фактів корупції, а контролювати їхню діяльність та робити її максимально публічною.

«Сьогодні ми декларуємо не створення органу, а те, що ми беремо на себе відповідальність за ретельність люстраційного процесу на Львівщині», – зазначив член Громадської Люстраційної ради Віталій Сергатюк.

Основні засади організації – ротаційний характер керівництва ради та вільний доступ усіх охочих до її роботи. Зараз до участі в раді зголосились вже 17 громадських організацій, які представили по одному члену.

«Наразі учасниками ради стали ті, хто відгукнулись на пропозицію. Розширювати організацію ми не плануємо, але підтримуємо ідею ротації, зміни як членів організацій, так і самих громадських структур. Так само не буде в нас і сталого голови ради, щоб не було спекуляцій. Цю посаду почергово займатимуть представники різних громадських організацій», – розповів член ради Роман Лаврів.

Список членів новоствореної Громадської люстраційної ради Львівщини активісти планують оприлюднити на зібранні 20 листопада, де члени ради обговорюватимуть напрямки діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук