Люстрація дійшла до МВС Львівщини
Суспільство

Люстрація дійшла до МВС Львівщини

Трьох заступників начальника Львівського обласного МВС звільнили за корупцію

Тетяна Слюсарчук, 29 жовтня 2014 4308 2

Троє заступників начальника Львівського обласного управління міліції потрапили під дію закону про очищення влади. Так, відповідно до норм закону, під звільнення потрапили перший заступник начальника ГУМВС Львівщини Сергій Вучкан та заступник Сергій Маруняк. Ще один заступник голови обласного МВС Андрій Карпінець заздалегідь написав рапорт і пішов на пенсію.

Про це ZAXID.NET розповів начальник ГУ МВС  у Львівській області Дмитро Загарія.

«Троє моїх заступників потрапили під дію закону про очищення влади. На даному етапі Андрій Карпінець вже  звільнений наказом від 20 жовтня, бо він написав рапорт заздалегідь і пішов на пенсію. Перший заступник та начальник слідчого управління Сергій Вучкан та заступник і начальник міліції громадської безпеки Сергій Маруняк зараз перебувають у відпустках. Як тільки вони повернуться, то автоматично будуть звільнені із займаних посад», - розповів Загарія.

Він також заявив, що наразі це вся інформація, якою він розпоряджається, наказу міністра МВС України щодо згаданих правоохоронців Дмитро Загарія ще не бачив.

Також відомостей про звільнення Вучкана, Маруняка та Карпінця досі немає у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Нагадаємо, реєстр корупціонерів було створено при Міністерстві юстиції України на виконання норм закону про очищення влади. На офіційному веб-сайті оприлюднюють відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, починаючи з 1 січня 2014 року.

Закон про очищення влади був підписаний президентом України 9 жовтня. 16 жовтня він набучив чинності. Норми закону обмежують право високопосадовців режиму екс-президента України Віктора Януковича займати посади в органах державної влади на 10 років, для інших - 5. 

Як повідомляв ZAXID.NET, відповідно до вимог закону про очищення влади, у Міністерстві внутрішніх справ України звільнили 91 правоохоронця, у тому числі вісім генералів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук