З 1 квітня перевізники погрожують припинити перевезення пільговиків на Львівщині

Головні новини Львова 29.03Оксана Лабойко, 29 березня 2016, 13:28 1406 0

На Львівщині з 1 квітня перевізники погрожують повністю припинити перевезення пільговиків на міжміських маршрутах. Від початку року, пояснюють, ще не отримали жодної копійки від держави на компенсацію таких перевезень.

«За минулий рік 4 млн боргу не компенсовано. Січень, лютий, березень ми чемно возимо пільговиків, але навіть договори замовлення замовник не підписав досьогодні. Ситуація патова і більше так тривати не може», – розповів голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Відтак додав, що перевізники дають обласній владі часу до 1 квітня, аби сіли за стіл переговорів і щось вирішили. «Якщо з нами знову ніхто не захоче говорити, то я не відкидаю, що взагалі пільгові перевезення, як факт, буде припинено», – заявив Іван Велійка.

Натомість обласна влада виправдовується, що фінансування затримують з Києва.

«Ми домовилися з перевізниками, що завтра збираємося за круглий стіл. Але виділення грошей залежить не від нас, а від Києва, тому треба не тільки сподіватися на державне фінансування, але й шукати якісь шляхи виходу із цієї ситуації. Будемо напрацьовувати пропозиції до Міністерства соціальної політики. Можливо, це буде знову ж таки повернення до адресної допомоги, можливо, це буде обмеження з точки зору кількості проїздів в тиждень. Для того, щоби розуміли, що така категорія населення може їздити в певні дні. Така категорія в певні години і так далі», – зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук