З 1 січня вступили в дію зміни в митному законодавстві ЄС

Економіка2 січня 20112961

З 1 січня цього року вступили в дію зміни до митного Кодексу ЄС щодо надання інформації про безпеку.

Про це ZAXID.NET повідомили прес-центрі Державної митної служби України.

Як зазначили у відомстві, для товарів, які ввозитимуться на територію ЄС, ввізні/вивізні зведені декларації (entry/exit summary declarations) мають бути направлені в електронному вигляді до національних комп’ютеризованих митних систем країн-членів ЄС у терміни, що становлять принаймні від 1 до 4 годин до прибуття вантажу у пункт пропуску або митницю оформлення в залежності від видів транспорту.

У випадку, якщо дані щодо безпеки товарів вноситимуться до вантажних митних декларацій, подання окремої зведеної декларації не є обов’язковим.

Національною митною системою країни ЄС присвоюється спеціальний довідковий номер до зведеної декларації (т.зв. MRN), який має бути повідомлений декларантом перевізнику (водію), і декларантові, що здійснюватиме оформлення ВМД у митниці призначення на території держави ЄС.

Зазначена інформація міститься в керівному документі генерального Директорату з оподаткування та митного союзу Європейської Комісії про порядок застосування нових положень надання попередніх даних про вантаж та дій економічних операторів і перевізників у випадках переміщення товарів різними (в т.ч. комбінованими) видами транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук