З 28 листопада підприємства Міненерго зупиняють діяльність в зоні АТО

СуспільствоРоман Ганкевич, 27 листопада 20141320

У Міністерстві вугільної промисловості України доручили з 28 листопада 2014 року припинити діяльність державних підприємств, які належать до сфери управління Міненерго, що знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції.

Про це йдеться в оприлюдненому на сайті Міненерго наказі міністра енергетики та вугільної промисловості України № 841 від 25 листопада.

«На виконання указу Президента України № 875 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 р. "Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях"» від 14 листопада 2014 року наказую: з 28 листопада 2014 року припинити виробничу та фінансово-господарську діяльність державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, які знаходяться у зоні здійснення антитерористичної операції», - йдеться в повідомленні.

Окрім того міністр енергетики доручив керівникам підприємств до 28 листопада 2014 року надати пропозиції щодо переміщення підприємств з населених пунктів, які підконтрольні бойовикам на території де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі. Це ж стосується евакуації працівників (за їх згодою), майна та документів у разі можливості.

Нагадаємо, раніше Міненерго повідомляло, що в зоні АТО вже знеструмлено 6 шахт. Вони спеціально затоплюються терористами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук