З жовтня 2014 року «теплими кредитами» в Україні скористалися 320 тис. сімей

ЕкономікаРоман Ганкевич, 25 серпня 20172570
Соціальна реклама державної програми

З жовтня 2014 року і станом на сьогодні близько 320 тиc. сімей в Україні скористалося урядовою програмою «теплих кредитів» на загальну суму понад 4 млрд грн. Таку статистику подає управління комунікації і зв'язків з громадськістю Держенергоефективності з посиланням на результати моніторингу дії програми.

Як зазначається, найбільшу популярність має утеплення індивідуального житла. Цим напрямом програми скористалися близько 210 тис. сімей, залучивши на енергоефективні матеріали і обладнання 3,5 млрд грн.

Крім того, понад 21 тис. приватних домогосподарств отримало в банках 367 млн грн. на встановлення твердопаливних котлів.

Понад тисячу ОСББ та ЖЕКів, які обслуговують близько 80 тис. сімей, стали учасниками програми, отримавши в банках 178,3 млн грн. на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхових будинках.

«У цьому році ОСББ особливо активні в питанні енергозбереження. З початку 2017 року програмою скористалися 468 ОСББ, залучивши на енергоефективні заходи понад 100 млн грн. Це більше, ніж за весь 2016 рік, коли було видано 435 кредитів для ОСББ та ЖЕКів на загальну суму 61 млн гривень», - прокоментував керівник Держенергоефективності Сергій Савчук, додавши, що минулий тиждень став рекордним: ОСББ залучили 53 «теплих кредитів» на суму понад 13 млн грн.

За словами Савчука, завдяки програмі споживачі набагато менше платять за комунальні послуги, підвищується комфорт житла, а вартість утеплених квартир зростає.

Нагадаємо, з початку серпня державні банки відновили видавання так званих «теплих кредитів», яке було зупинене з 6 липня 2016 року.

Як відомо, 18 серпня уряд схвалив нову Енергетичну стратегію України до 2035 року. У ній, зокрема, наголошується на нульовій залежністй від імпорту газу з Росії. Також, стратегія передбачає зниження енергоємності ВВП в два рази до 2035 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук