За 8 місяців 2019 року Чорнобиль відвідали майже 75 тис туристів

Лише в серпні зону відчуження відвідало близько 15 тис. людей

Зону відчуження в серпні відвідало близько 15 тис. туристів, це в п'ять разів більше, ніж на початку року. Про це повідомляє прес-служба Держагенства України з управління зоною відчуження.

Повідомляється, що в цьому році вже встановлено новий рекорд відвідуваності зони відчуження – майже 75 тис. туристів за 8 місяців. За серпень 2019 року зону відвідало близько 15 тис. чоловік. З початку року цей показник збільшився в п'ять разів.

Також в агентстві відзначили, що в зоні відчуження затверджено 21 маршрут відвідування, серед яких 13 наземних, 5 водних і 3 повітряні.

«Основне завдання, яке стоїть перед нами – безпека кожного відвідувача, який перетинає кордони зони відчуження. Кількість відвідувачів значно зростає щороку, як і інтерес до теми Чорнобиля у цілому. Щоб забезпечити потребу відвідувачів у цікавій і правдивій інформації, ми підтримуємо розвиток нових форм відвідування, які дозволяють нам якісно комунікувати з туристами», - сказав глава ГАЗО Віталій Петрук.

Наголошується, що старт повноцінної роботи водних і повітряних маршрутів стане можливим після завершення облаштування контрольно-пропускних пунктів.

Як інформував ZAXID.NET, президент України Володимир Зеленський запропонував перетворити Чорнобильську зону в одну з точок економічного зростання для України.

Зеленський зазначив, що спочатку буде створений «зелений коридор» для туристів та прибрані передумови для корупції. До слова, за минулий рік в Чорнобильську зону відчуження з туристичною метою прибуло 63 тисячі осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук