За дев'ять місяців у Львові продали алкоголю на ₴1,5 млрд

Додаткові доходи міського бюджету від продажу алкоголю, тютюну і пального перевищили 230 млн грн

ЕкономікаНазарій Тузяк, 26 жовтня 201612462
За дев'ять місяців у Львові продали алкоголю на ₴1,5 млрд
Надходження від торгівлі алкоголем у Львові за рік зросли на 30%

За січень-вересень 2016 року у Львові лише алкоголю продали на 1,5 млрд гривень. Із цієї суми в межах 5%-акцизного збору міський бюджет додатково отримав 75 млн грн. Загальна сума додаткових доходів Львова за рахунок продажу на території міста алкоголю, тютюну і нафтопродуктів перевищила 230 млн. грн за останні дев’ять місяців.

Як розповів ZAXID.NET директор департаменту економічної політики Львівської міськради Олег Іщук, за дев'ять місяців 2016 року бюджет Львова за рахунок акцизного податку отримав додатково 60 млн грн від продажу тютюнових виробів, 75 млн грн - від продажу алкоголю і ще 97 млн грн – від продажу пального.

Загалом порівняно з тим же періодом минулого року доходи Львова від акцизного податку зросли більш ніж на 50% – до 232,5 млн грн. Для порівняння, розташоване поруч зі Львовом 6-тисячне село Сокільники, на території якого розташований ТРЦ King Kross Leopolis, за той же період отримало майже 20 млн грн.

Зважаючи на те, що ставкою акцизного податку є 5% від обсягу усієї реалізованої продукції, можна вирахувати, що загалом у Львові цього року продали алкоголю на 1,5 млрд грн, тютюнових виробів – на 1,2 млрд грн і бензину – на 1,9 млрд грн.

У порівнянні з тим же періодом 2015 року (дев'ять місяців) цього року надходження від торгівлі алкоголем у Львові зросли майже на 30%, а від продажу тютюнових виробів – на 40%. Водночас доходи від продажу палива зросли майже удвічі – на 94%.

Зазначимо, що з початку 2015 року всі місцеві громади в Україні отримують 5% акцизного податку з усього обсягу проданого на їхній території алкоголю, тютюну та пального.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук