За фактами корупції в ДФС розпочато 350 кримінальних проваджень

У першому півріччі 2015 року за фактами корупції в органах Державної фіскальної службі (ДФС) відкрито 350 кримінальних справ. Про це повідомили у прес-службі ДФС.

«За фактами вчинення посадовими особами ДФС злочинів у сфері службової діяльності правоохоронними органами в I півріччі 2015 року розпочато 350 кримінальних проваджень, з яких 302 - за матеріалами підрозділів Головного управління власної безпеки ДФС», – зазначили в прес-службі.

Так, до суду направлено 22 протоколи про вчинення адміністративних корупційних правопорушень посадовими особами фіскальної служби. За результатами розгляду зазначених протоколів в судах за порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» до адміністративної відповідальності притягнуто 16 осіб.

Для з'ясування причин і обставин вчинення посадовими особами можливих корупційних та інших правопорушень у сфері службової діяльності в ДФС провели майже 2,4 тис. службових розслідувань і перевірок, за результатами яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 397 посадових осіб, 142 працівника звільнено.

«У той же час підрозділами власної безпеки органів ДФС перевірено 148 повідомлень щодо можливих неправомірних дій посадових осіб, що надійшли на антикорупційний сервіс «Пульс», з них підтвердилися 21. За результатами перевірок до дисциплінарної відповідальності притягнуто 1 посадову особу, 12 особам винесено офіційні попередження про неприпустимість дій, які можуть призвести до порушень антикорупційного законодавства, та розпочато 2 кримінальних провадження», – зазначили в ДФС.

Також в ДФС перевірили понад 860 скарг та звернень фізичних та юридичних осіб щодо можливих неправомірних дій, з яких 236 підтвердилися.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив голові Державної фіскальної служби (ДФС) Роману Насирову звільнити всіх працівників Закарпатської митниці ДФС – від начальника митниці та керівників митних постів до рядового працівника. За наказом голови ДФС, керівники Закарпатської митниці відсторонені від виконання посадових обов’язків на час службового розслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук