Через кілька місяців українці зможуть самостійно обирати постачальника газу

Головні новини Львова 20.01Вікторія Іваскевич, 20 січня 2016, 19:51 4659 1

Наразі споживачам пропонують користуватись блакитним паливом за правилами та заповнити заяву, яку вже надсилають разом з квитанціями.

«Ця заява означає, що людина погоджується з умовами типового договору, який видрукуваний на сайті, а також опублікований в газетах», - пояснила оператор центру обслуговування споживачів «Львівгазу» Олександра Джала.

А сам договір - це згода клієнта споживати газ згідно з правилами. Як от вчасно сплачувати рахунки. Заповнену заяву потрібно передати у «Львівгаз» самостійно, через пошту або контролера підприємства.

«Терміново не потрібно приносити, не обмежений в часі й період повернення заяви, їх потрібно уважно вивчити», - розповіла начальник відділу супроводу клієнтів ТОВ «Львівгаз збут» Ольга Чабан.

«При умові, що ви оплачуєте квитанцію, ви автоматично погоджуєтесь з умовами договору. Тобто ви маєте договірні відносини з нами і вам не треба хвилюватися, що комусь вимкнуть газ через те, що він не повернув заяву-повернення. Цей момент буде знятий», - запевнила начальник львівського відділення ТОВ «Львівгаз збут» Руслана Музя.

Наразі купують блакитне паливо мешканці Львівщини у «Львівгаз збуту».
Вже до квітня в державі мають створити умови, аби на ринок вийшли нові підприємства, які продаватимуть газ населенню.

«Поки що немає інших постачальників для населення. Тобто основним постачальником далі залишаємось ми, але потім буде діяти ринок природного газу, будуть діяти інші постачальники, і населення, і побутові, і не побутові споживачі зможуть на ринку за пропозиціями ціни знаходити інших постачальників», - пояснила начальник львівського відділення ТОВ «Львівгаз збут» Руслана Музя.

Детальніше з договором можна ознайомитись на сайті «Львівгазу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук