За півроку ДАБІ оштрафувала львівських забудовників на ₴2,7 млн

СуспільствоОрися Шиян, 1 листопада 20164040

Інспекція ДАБК за 6 місяців провела у Львові 260 перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності. За їхніми результатами, інспектори наклали штрафів на суму 2,69 млн грн.

Як передає прес-служба ЛМР, інспекція також подала кілька позовів про знесення самочинно збудованих об’єктів будівництва.

Зокрема, ТзОВ «Мегаторггруп» на вул. Лінкольна, 57 самочинно будувала автомийку. За інформацією інспекції, будівельні роботи виконувались на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, без отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, а також без належним чином розробленого та затвердженого проекту.

ТзОВ «Лідер Моноліт» самочинно збудувало багатоквартирний житловий будинок із офісними приміщеннями на першому рівні на вул. Личаківській, 259. Фірма виконувала будівельні роботи без отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, без належним чином розробленого та затвердженого проекту, а також без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, оскільки її скасували.

ТзОВ «Каньйон» повинно знести багатоквартирний житловий будинок на вул. Т. Шевченка, 307а. Адже будівельні роботи проводились на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, без отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт.

На вул. О. Новаківського,3 ОСББ «Піраміда» самочинно зробила прибудову та надбудову до житлового будинку. Основні порушення: неодноразовий недопуск посадових осіб Інспекції до перевірки, виконання будівельних робіт всупереч припису про зупинення, а також без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, оскільки її скасовано.

Оскільки Львівське обласне кооперативне міжгосподарське об’єднання «Львівоблагропромбуд» та ТзОВ «ВМ+» не зупинили будівництво багатоповерхівки на вул. Варшавській – Сосновій у Львові, Інспекція також подала відповідний позов.

Не виконав вимоги припису про знесення й замовник будівництва багатоповерхівки на вул. На Нивах у Львові, тож інспекція також готує відповідну позовну заяву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук