За порушення прав в’язнів на Львівщині покарано понад сотню посадовців

СуспільствоОксана Панчишин, 11 листопада 20151850

Цьогоріч за порушення прав затриманих, ув’язнених та засуджених осіб на Львівщині до відповідальності притягнуто понад сотню посадовців.

Встановлено, зокрема, факти неправомірного застосування до в’язнів крайніх заходів дисциплінарного впливу: поміщення їх у дисциплінарні ізолятори, карцери (було поновлено права 4 в’язнів), передає прес-служба прокуратури Львівської області.

Окрім того, адміністрації установ порушують вимоги закону щодо зміни умов та полегшення режиму тримання для засуджених, які стають на шлях виправлення. Виявлено й порушення вимог законодавства щодо зберігання засудженими заборонених предметів, неналежної обшукової роботи з боку працівників спеціальних установ міліції та установ виконання покарань.

Через недостатній нагляд останніх за дотриманням режимних вимог цьогоріч загинуло троє в’язнів.

Водночас в ізоляторах тимчасового тримання відсутні відповідні умови та приміщення для реалізації прав в’язнів на побачення з рідними та близькими, отримання передач тощо, не дотримано й вимоги щодо строків утримання іноземців та осіб без громадянства, забезпечення надання їм безоплатної медичної допомоги у пунктах тимчасового тримання та спеціальних приміщеннях прикордонних загонів.

За результатами перевірок внесено 23 документи прокурорського реагування. На цей час за результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 19 службових осіб. Загалом же в поточному році за результатами перевірок прокуратури області до відповідальності притягнуто понад сотню посадових осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук