За три місяці парламентські партії витратили на рекламу ₴46,3 млн

СуспільствоАндрій Стець, 13 серпня 20181560

Упродовж квітня-червня парламентські політичні партії сукупно витратили 150,2 млн. грн. Більшість коштів, третину всієї суми, було спрямовано на оплату рекламних матеріалів, а саме 46,3 млн. грн. Про це повідомив Комітет виборців України, у понеділок, 13 серпня.

Найбільше на рекламу витратила ВО «Батьківщина» – 24,8 млн. грн. Із них 20,8 млн. грн. було витрачено на рекламу по телебаченню і 3,7 млн. – на зовнішню рекламу (білборди, сітілайти). На другому місці за витратами на рекламу «Самопоміч» – 6,6 млн. Традиційно більшість коштів партія спрямувала на партійну газету – 5,4 млн. Майже мільйон було витрачено на рекламу по ТБ і радіо.

Радикальна партія Олега Ляшка витратила на рекламу 6,5 млн. Найбільше, 4,7 млн., було витрачено на рекламу по телебаченню. Значну суму на рекламу також витратив «Опозиційний блок» – 4,2 млн. Із них 3,2 млн. було витрачено на рекламу по ТБ, 1 млн. – на зовнішню рекламу.

БПП витратив на рекламу 3,1 млн., «Народний Фронт» – 0,9 млн.

Таким чином на рекламу було спрямовано 78% коштів із загальних витрат ВО «Батьківщина», 49% – РПЛ, 27% – «Опозиційного блоку», 21% – «Самопомочі», 10% – БПП, 4% – НФ.

«Самопоміч», «Опозиційний блок», БПП, НФ витратили на оплату реклами державні кошти, «Батьківщина» – поєднала державні кошти із власними грошима партії.

Щодо інших витрат, то партії також витрачали кошти на утримання осередків (27,6 млн.), заробітну плату (22,6 млн.), оплату послуг і матеріальні витрати (21,4 млн.) та оренду (16,3 млн.).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук