За три місяці приватних підприємців поменшало на 30 тисяч

Економіка6 грудня 20103381

За останні три місяці кількість приватних підприємців в Україні зменшилася на 30 тисяч, ще 2 млн людей можуть відмовитися від власної справи. Ажіотаж накрутив ціни на послуги посередників, які допомагають без проблем закрити ПП.

Із серпня по листопад 2010 року приватних підприємців - фізичних осіб стало майже на 30 тисяч менше. Дедалі гірші умови ведення бізнесу вкупі з економічною кризою змусили людей закрити свої підприємства, - повідомляє Економічна правда.

Віце-президент Союзу аудиторів України Михайло Крапивко прогнозує, що від власної справи можуть відмовитися ще 2 млн. людей.

Ветований президентом Податковий кодекс умови ведення бізнесу кардинально не змінить.

Наприклад, із 300 правок, які внесла до проекту кодексу Українська асоціація постачальників торговельних мереж, не було враховано жодної.

"Кодекс писали люди, керуючись завданням посилити тиск податкової, - упевнений генеральний директор асоціації Вадим Ігнатов. - Вони зі своїм завданням впоралися".

Якщо підрахувати кількість недоотриманих державною скарбницею податків від приватних підприємств, що належать фізособам і закрилися за три місяці, вийде солідна цифра - 18 млн грн.

Однак насправді сума збитків бюджету від фіскального тиску на підприємців набагато більша. Адже ті, хто працює в тіні або значиться підприємцем, але не веде ніякої діяльності, податки не платять.

Причому кількість таких ПП-примар у майбутньому зросте. "Люди просто перестануть відгукуватися на листи податкових та інших контролюючих органів, - резюмує Ігнатов. - Малий бізнес буде існувати здебільшого на папері, а насправді цей його прошарок значно зменшиться".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук