Законність забудови берега озера «Задорожне» на Львівщині вивчатиме спецкомісія

Головні Новини за 20 березняМарта Когут, 20 березня 2015, 19:08 3661 0

Голова Миколаївської райадміністрації, що на Львівщині, Василь Шимко повідомив, що на цей час уже створено комісію, яка вивчатиме ситуацію, що склалася навколо озера «Задорожне» поблизу села Гонятичів. Йдеться про те, що там перегородили в'їзд до громадського пляжу озера і тепер за двометровим парканом тривають будівельні роботи.

«Я вже створив таку комісію, у яку входять представники архітектурного відділу, земельного відділу ті інші компетентні люди. Будемо розбиратись. Наскільки мені відомо, є відповідна документація, і вони законно все там роблять. Хто вони – з`ясовуватимемо», – зазначив Василь Шимко.

Єдиний документ, який має районна влада Миколаєва – це договір оренди землі 5-річної давності. Відповідно до нього фірма «Гові» взяла в оренду понад 4 га відкритих земель водного фонду і може господарювати на озері й біля нього 15 років. Однак голова району вважає, що фірма віддала частину землі іншим підприємцям в суборенду, а вже ті порушують умови договору.

Водночас в адміністрації твердять, хто і що будує – має знати сільський голова. Натомість голова села Гонятичів Володимир Кордіяка переконує, що озеро поза межами населеного пункту.

Зараз сільська рада готує новий генеральний план, у якому озеро вже в межах села. А допоки озеро за документами не їхнє, сільський голова нічого не знає. «На сьогодні я не можу маніпулювати якимось фактами, чому саме там і які порушення, тому що це в нашій компетенції», – запевнив Володимир Кордіяка.

Однак і цей керівник підтвердив, що фірма «Гові» орендувала частину берега. Підприємство зареєстровано в Пустомитах. Однак за юридичною адресою фірми немає. Директор підприємства, за документами, Микола Ріжок переконує, що вже давно на пенсії. Хоча договір суборенди підписував ще він.

«Ми віддали землю одній фірмі, а вже вона здвйснює там роботи, ми ж проти того були, зрештою, і є зараз. Водночас у догорові суборенди вказано, що територію вони повинні використовувати для відпочинку населення, тож зводити будівель вони не мають права», – зазначив Микола Ріжок.

На запитання «хто орендар?» він відповів: «Яхт-клуб». На Задорожному озері є лише один яхт-клуб і зараз він зачинений.

Тим часом з журналістами «Телеканалу новин 24» зв’язався чоловік, який представився юрисконсультом суборендарів. Він пообіцяв все пояснити, але вже з понеділка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук