Залізниця, яку РФ будує в обхід України, складатиметься зі семи станцій

СвітВолодимир Пиріг, 26 вересня 201517850
Будівництво залізничної ділянки в обхід України

Залізничні війська Росії почали будівництво другої ділянки залізниці в обхід території України, повідомив заступник міністра оборони РФ генерал армії Дмитро Булгаков.

«Міністерство оборони Росії приступило до робіт на другій ділянці залізниці з 31-го по 52,4 км», – сказав заступник голови військового відомства журналістам у суботу, 26 вересня, передає «Интерфакс».

«Роботи на першій ділянці з 11-го по 31-й кілометр наближаються до завершення», – додав він.

Булгаков також повідомив, що залізничним військам, які беруть участь у будівництві дороги в жовтні необхідно не тільки виконувати земляні роботи, але й здійснювати укладання водопропускних труб.

«Зараз до будівництва залізниці залучені 600 військовослужбовців та 350 одиниць спеціальної техніки окремих залізничних батальйонів механізації Західного, Центрального і Південного військових округів», – зазначив заступник міністра оборони.

Віце-президент ВАТ «РЖД» (Російська залізниця) Олег Тоні, у свою чергу, заявив, що залізниця в обхід України налічуватиме 7 станцій.

«На залізниці від Журавки до Міллерово силами нашої дочірньої компанії “Росжелдорстрой” планується побудувати 7 залізничних станцій і 5 підстанцій, а також здійснити повну електрифікацію гілки», – сказав він, передає РИА Новости.

Булгаков, Тоні і заступник міністра транспорту Олексій Циденов прибули у Воронезьку область для контролю перебігу будівництва двоколійної електрифікованої залізниці в обхід території України.

«Сьогодні ми тут проведемо засідання штабу будівництва у складі двох заступників міністрів – оборони і транспорту, а також віце-президента ВАТ “РЖД” і керівників місцевих органів влади, на якому обговоримо поточний стан і перебіг робіт на цьому об’єкті», – сказав Булгаков.

В квітні російські залізничні війська приступили до будівництва залізниці на ділянці Журавка (Воронезька область) – Міллерово (Ростовська область) протяжністю 18 км, щоб пустити поїзди в обхід України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук