Замкнуте коло

Чому влада потурають відвертим злочинцям?

БлогиДенис Казанський , 27 жовтня 2015 203
Денис Казанський
журналіст, блогер

Інші блоги автора

Вибори на Донбасі показали, що справи там як і раніше йдуть досить кепсько. Мерами відразу в декількох містах стають відкриті сепаратисти (Аксьонов, Гнатенко), а Опозиційний блок майже скрізь лідирує з великим відривом. Причому, спостерігається цікава тенденція - чим гірше йдуть справи в місті, тим більше людей підтримує Опоблок. Рекорд, якщо я не помиляюся, в злиденному Лисичанську, де не працює жоден завод. Там ОП набирає 55%. Тобто, виходить замкнуте коло - все погано, тому що місто тримає Опозиційний блок, а голосують за нього, тому що все погано.

Перемоги Самопомочі, а також потрапляння до міськрад Сили людей і ДемАльянсу звичайно радують. Раніше такого і уявити собі не можна було. Але в цілому, це сталося лише в результаті низької явки. Українофоби на вибори не прийшли, тому питома вага дисциплінованих патріотичних виборців помітно зросла. Думаю, не потрібно пояснювати, яких поглядів дотримуються ті, хто проігнорував вибори на Луганщині та Донеччині? Мені не зрозуміло, чому влада потурає відвертим злочинцям, які блокували нашу військову техніку, брали участь у поваленні конституційного ладу і закликали місцеве населення озброюватися і вбивати. Я не бачу ніяких виправдань тому, що їм знову віддають Донбас. Навіщо тоді взагалі потрібно було воювати і витрачати стільки сил і людей? Щоб «народний мер» Аксьонов став законним українським мером, чи що? Мені не зрозуміло, навіщо знову вставати на шлях, який гарантовано веде до рецидиву кровопролиття? Це ж якесь самогубство. Хіба не ясно, що у разі чергової політичної кризи (а це не за горами), всі ці люди повторять те, що вони зробили в 2014 році. Тільки є один маленький нюанс. Тепер у них під боком є ​​ДНР, яка при нагоді «введе війська» (не свої, зрозуміло) і допоможе зброєю. Не забувайте, що сепаратисти претендують на територію всієї Донецької і всієї Луганської областей. Донецьк і Луганськ Україна втратила не в 2014 році, а набагато раніше, коли віддала їх місцевим бандитам і сепаратистам. Зараз Україна робить все, щоб втратити в майбутньому і Добропіллі з Сєвєродонецькому.

Я із задоволенням візьму свої слова назад, коли побачу за гратами організаторів незаконного референдуму 11 травня Аксьонова та Гнатенко, а також організаторів блокування військової техніки, які тепер стали депутатами міськрад. А поки вони у нас беруть участь у виборах і виграють їх, хихочучи з безпорадних лохів-укропів, я дотримуюся думки, що Донбас ми втратимо остаточно через кілька років. Не вмієш себе захистити - будеш хлопчиком для биття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук