В Україні змінились правила реєстрації компаній

ЕкономікаІрина Данилів, 2 квітня 20154570

Президент України Петро Порошенко підписав Закон №191-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», який був прийнятий Верховною Радою України 12 лютого поточного року, повідомляє прес-служба президента.

Головною метою цього Закону є дерегуляція господарської діяльності, приведення законодавства в окремих сферах у відповідність до правового поля ЄС, що дає можливість Україні підвищити позицію у рейтингу Doing Business.

«Законом спрощується процедура започаткування та ведення господарської діяльності, скорочуються дозвільні і погоджувальні процедури, зменшується вплив державних органів на діяльність суб’єктів господарювання, підвищується рівень захисту прав інвесторів, удосконалюється механізм фінансування діяльності органів Державної реєстраційної служби», - йдеться в повідомленні.

Зокрема, зареєструвати компанію тепер можна буде лише за 2 дні, а дозвільні центри будуть ліквідовані. Їх функції будуть передані в Центри адміністративних послуг, що мало б оптимізувати бюджетні видатки та зменшити витрати на платежі для підприємців.

Крім того закон повинен поліпшити якість надання адмінпослуг,  шляхом введення альтернативної можливості подачі документів посадовим особам органів місцевого самоврядування, адміністраторам центрів надання адмінпослуг. І тим самим забезпечити єдині правила для всіх суб’єктів економічної діяльності та умови для підвищення рівня їх захисту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук