Зарплата генпрокурора України зросте до ₴50 тис. в місяць

З квітня наступного року зросте зарплата працівників прокуратури. Про це в інтерв’ю «Українській правді» заявив генеральний прокурор Віталій Ярема.

За словами Яреми, зарплата прокурора зросте до ₴13 тис. в місяць і більше, а генеральний прокурор отримуватиме приблизно ₴50 тис. в місяць. Такі зміни передбачає одна з норм закону про прокуратуру, яка набуде чинності з квітня.

Згідно з цим законом, оклад прокурора місцевої прокуратури становитиме 12 мінімальних зарплат – станом  на сьогодні це 14 616 грн. Оклади у регіональній прокуратурі встановлюються пропорційно окладу в місцевій з коефіцієнтом 1,2 (17 539 грн), а у Генпрокуратурі з коефіцієнтом 1,3 (19 000 грн).

Віталій Ярема також заявив, що зараз його зарплата як генпрокурора становить ₴6,5 тис., хоча раніше він отримував ₴17 тис.

«Насправді у мене зарплатня біля 17 тисяч гривень, але я потрапив під постанову Кабміну, згідно з якою скоротили зарплатню. І коли двічі на місяць я отримую по 3 тисячі, це трохи, чесно кажучи, образливо», – заявив генпрокурор, але додав, що розуміє реальну ситуацію в країні.

Варто зауважити, що за даними декларацій про доходи львівських прокурорів вони офіційно заробляють більше, ніж генпрокурор. Наприклад, екс-прокурор Львівської області Володимир Гураль, який у 2013 році очолював один із відділів Генпрокуратури, за рік отримав ₴322 тис. зарплати, тобто 26,8 тис. грн в місяць. А, скажімо, тодішній начальник організаційно-контрольного відділу прокуратури Львівської області Володимир Берездень, згідно з даними його декларації, отримував зарплату у ₴17 тис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Victor Makarchuk 10 грудня 2014, 11:47

  Чомусь генеральному прокурору "двічі на місяць отримувати по 3 тисячі, трохи, образливо". А чи не образливо людям отримувати по 1 тисчі грн. і тільки раз в місяць? До яких пір наше керівництво буде рівнятись по своїх зарплатах до західних колег, а не до свого народу?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук