Завдяки «митному експерименту» у Львівській області відремонтували 470 км доріг

Завдяки «митному експерименту» у Львівській області відремонтували 470 км доріг

Протягом 2,5 років дії «митного експерименту» на ремонти доріг Львівщини вдалось залучити 2,2 млрд грн. За ці кошти в області відремонтували понад 470 кілометрів доріг. Про це 6 лютого заявили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

«Митний експеримент» розпочався у вересні 2015 року. Серед найбільших доріг, які відремонтували за рахунок перерахувань з митниці за цей час: Київ – Чоп, Львів – Самбір – Ужгород, Львів – Радехів – Луцьк, Східниця – Пісочне, Бориня– Мохнате, Новошичі – Ріпчиці, Наварія – Милятичі, Воля-Садківська – Малі Мокряни, під’їзд до міста Моршин, Броди-Червоноград. Також в області відремонтували два мости у напрямку Броди-Червоноград у селах Н. Витків та Берлин.

У 2018 році очікується, що від митного експерименту надійдуть надходження у розмірі 1,5 млрд грн. За словами в.о. начальника Служби автодоріг у Львівській області Юрія Яблонського, у планах завершити ремонт та відремонтувати наступні ділянки: Львів – Самбір – Ужгород, Східниця – Пісочна, Мостиська – Самбір – Борислав, Куровичі – Рогатин, Миколаїв – Жидачів – Калуш, Миколаїв – Городок – Жовква – Кам'янка-Бузька – Бібрка, Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни, Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, Дрогобич – Комарно, Рава-Руська – Гайок, Нагірне – Добромиль, Перемишляни – Чемеринці – Плугів, Бориня – Мохнате.

Нагадаємо, що у вересні 2015 року Кабмін ініціював експеримент: 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних надходжень митних платежів мали перенаправлятись до спеціальних фондів обласних. Спершу експеримент діяв в Одеській, Волинській, Чернівецькій та Львівській областях, а також у Києві – та у січні 2017 року його поширили на всі області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук