Завод Клюєва ввозить вугілля з ЛНР з дозволу бойовиків (фото)

ЕкономікаРоман Ганкевич, 7 грудня 201424350
Завод Клюєва ввозить вугілля з ЛНР з дозволу бойовиків

«Артемівський завод з обробки кольорових металів» отримує вугілля з території Луганської області, окупованої терористами ЛНР.

Про це свідчить документ, опублікований у газеті «Ділова Луганщина», пише Українська правда.

Зокрема видання оприлюднило звернення директора ПП «Промтехніка» на ім’я «Командуючого Казачої Національної гвардії Атамана Всевеликого війська Донського Генарал Армії» Миколи Козіцина від 18 жовтня – тоді угрупування Козіцина ще контролювали частину ЛНР.

У грудні стало відомо, що Козіцин втік з «Новоросії».

У зверненні директор ПП просить Козіцина дозволити вивезти 1 тис. тонн вугілля марок АС і АМ по контракту з ПАТ «Артемівський завод по обробці кольорових металів».

Козіцин дозволив вивіз вугілля вантажними автомобілями. Також «Ділова Луганщина» виявила ще низку документів про вивіз вугілля з окупованої території.

«Артемівський завод з обробці кольорових металів на постачання труб» належить ПрАТ «Укрпідшипник» (49,45%) і австрійським громадянам Вадиму і Артему Шпаковським.  Корпорацію «Укрпідшипник» заснували брати Андрій і Сергій Клюєви. У 2006 році власність переоформили на австрійську компанію Slav Handel, Vertretung und Beteiligung Aktiengesellschaft, де головою ревізійної комісії є Жанна Клюєва, дружина Андрія Клюєва.

Завод знаходиться у вільному від терористів Артемівську Донецької області.

Як відомо, наразі Андрія Клюєва оголошено у міжнародний розшук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук