Заява фракції «Самопомочі» стосовно політичного тиску на депутатів у Львівській області

БлогиПарасковія Дворянин , 13 вересня 2016 778 5
Парасковія Дворянин
Депутатка Львівської облради від «Самопомочі». Перший заступник голови Львівської облради у 2015-2017 рр.

Звертаємося до вас не тільки від «Об’єднання «Самопоміч», але й від всіх людей, які завтра можуть стати розмінною монетою каральної системи. Від тих, хто має свою думку, хто не хоче брати участі в старих корупційних схемах.

«Об’єднання «Самопоміч» вперше працює у місцевих радах. Ми, як обрані депутати, відразу задекларували свою позицію: не братимемо участі в домовленостях, не очікуємо політичних преференцій, не будемо лобіювати жодних інтересів, крім інтересів громад. Ми прийшли працювати над чесними і прозорими механізмами розподілу бюджету, над розвитком Львівської області.

Але каральна система не пробачає вільнодумства. Каральна система має масу інструментів, щоб розправлятися з тими людьми, які чинять інакше.

А тепер конкретні приклади: ми не розуміємо, що вже два тижні роблять різні люди в міській раді Перемишлян, збираючи якісь докази щодо закупівлі ламп за завищеними цінами міським головою Перемишлян, який балотувався від «Об’єднання «Самопоміч».

Не розуміємо, як могло статися так, що заступник міського голови міста Радехова, який теж балотувався від «Самопомочі», пережив брутальний обшук в себе вдома. Коли старенька матір була вдома одна, в неї на очах перевернули всю хату, нічого не знайшли і заявили, що переплутали прізвища, шукали однофамільця.

Підставили депутата обласної ради, кандидата наук, доброго науковця, який розвивав ботанічний сад у Львові, тому що не знайшли іншого способу, для розправи з фракцією «Самопоміч» у Львівській обласній раді.

Ми маємо інший приклад цинізму системи. 22 серпня у депутата обласної ради від «Об’єднання «Самопоміч» був день народження. Саме в цей день відкрито кримінальне провадження, щоправда досі йому про це ніхто не повідомив. Він про це дізнався з приватних джерел. Цей депутат очолює комунальне підприємство, яке колись могли продати за борги, але сьогодні воно є прибутковим.

У реєстр досудових розслідувань внесли ще одне провадження, яке стосується діяльності іншого нашого депутата, теж керівника комунального підприємства. Але і він про це нічого не знав. Чимало людей тримають у підвішаному стані, невідомо з якою метою.

І наступна ситуація, яка нас шокувала найбільше. Коли доктор Василь Савчин рятував життя людей, під клінікою два місяці вели прослушку і не мали за що зачепитися. Будучи у відпустці доктор Василь Савчин їхав за 100 км, аби врятувати пацієнтку, яка виконувала чиєсь замовлення.

Каральна Система не має меж. Доктор Савчин став символом, як знущаються з української медицини, яка і так в злиденному стані. Нашому депутат сказали, що ви професійний лікар, але маєте одну ваду – ви пішли в політику від «Самопомочі». Йому пропонують вирішити справу за гроші, за квартири, за наступне місце для когось у списку до Верховної Ради від «Самопомочі». Ми не знаємо, хто наступний. Це може бути будь-хто з депутатів, хто не захоче бути гвинтиком системи, не захоче голосувати так, як треба, не захоче брати участі в домовленостях.

Закликаємо усіх задати собі запитання: чи справді я працюю в правоохоронній системі, чи справді представляю політичну еліту, чи справді представляю керівництво області? Закликаємо припинити тиск на «Об’єднання «Самопоміч», і взятися за справи, заради яких нас обирали громадяни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук