Зеленський назвав реакцію Грузії на призначення Саакашвілі «помилковою»

Грузія після призначення Саакашвілі головою виконкому реформ при президентові України відкликала для консультацій свого посла

Президент України Володимир Зеленський заявив, що реакція грузинської сторони на призначення Михеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ в Нацраді реформ при президентові України є помилковою.

«Я можу сказати, що у нас з Грузією, з грузинським народом прекрасні відносини. Ми, незважаючи ні на що, не будемо ні на які консультації відкликати нашого посла [в Грузії] до України. Тому що відносини між нашими країнами довші за будь-яке керівництво будь-якої країни. Мені здається, це помилка грузинської сторони. Мені здається, що після консультацій усі сторони зрозуміють, що в кожній державі кадрова політика стосується тієї країни і тих громадян, які живуть в цій державі», – сказав Зеленський на брифінгу в п'ятницю, 8 травня, в Луганській області, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Він наголосив, що призначення Саакашвілі це рішення українського керівництва і є внутрішнім питанням України.

«Пан Саакашвілі є громадянином України, він має український паспорт, і я є президентом України, який призначив його головою виконкому ради реформ при президентові України. Ось і все», – додав він.

Напередодні Зеленський призначив Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ, який входить до складу Національної ради реформ при президентові України.

Після цього Грузія, де проти Саакашвілі порушено кілька кримінальних справ, відкликала з України свого посла для консультацій.

Зазначимо, що Виконавчий комітет реформ – це допоміжний орган при президентові України, основним завданням якого є підготовка пропозицій щодо стратегічного планування реформ, їх узгодженого впровадження та моніторинг реалізації реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук