Зеленський відмовився оприлюднити декларацію за 2018 рік до другого туру виборів

Чинне законодавство не зобов’язує Володимира Зеленського подавати декларацію про доходи за минулий рік, оскільки наразі він не є посадовцем

СуспільствоЮрій Братюк, 5 квітня 201911902
«Чесно» закликали Зеленського вирівняти умови з його конкурентом у другому турі — Петром Порошенком

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не буде оприлюднювати декларацію за 2018 рік до другого туру виборів. Про це повідомляють активісти ГО «Чесно».

Зазначається, що у прес-службі Зеленського відповіли на заклик ГО «Чесно» подати декларацію про статки, майно та доходи кандидата за 2018 рік до НАЗК.

У відповіді зазначено, що декларація Володимира Зеленського за 2018 рік буде подана у межах термінів, встановлених чинним законодавством, та оприлюднена у відповідності до чинного законодавства. Активісти пояснюють, що чинне законодавство не зобов’язує Зеленського подавати декларацію про доходи за минулий рік, оскільки наразі він не є посадовцем.

Водночас, у «Чесно» закликали Зеленського вирівняти умови з його конкурентом у другому турі — Петром Порошенком, який оприлюднив свою декларацію. Оскільки виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року, Зеленський декларував свої доходи за 2017 рік, адже обов’язковим є декларування статків за попередній рік. Декларацію за 2018 рік Зеленський не оприлюднював.

Нагадаємо, що Порошенко задекларував за минулий рік дохід у розмірі 1,559 млрд грн. Відповідні дані вказані в його електронній декларації, опублікованій у держреєстрі 31 березня о 23:49 - за 11 хвилин до завершення реміну подачі декларацій, згідно з законом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук