Порошенко подав декларацію про доходи 11 хв до завершення терміну

СуспільствоЮрій Братюк, 1 квітня 20197951

Президент України Петро Порошенко задекларував за минулий рік дохід у розмірі 1,559 млрд грн. Відповідні дані вказані в його електронній декларації, опублікованій у держреєстрі 31 березня о 23:49 - за 11 хвилин до завершення реміну подачі декларацій, згідно з законом.

Зокрема, президент задекларував 1,1 млрд грн дивідендів від компанії Rothschild Trust Schweiz AG Президент України Петро Порошенко задекларував за минулий рік дохід у розмірі 1 млрд 556 млн 273 тис. гривень, 400 млн грн дивідендів від публічного акціонерного товариства «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал"».

Також 28,8 млн грн доходу Порошенка становить повернення Міністерством фінансів вартості придбання облігацій внутрішньої державної позики та інвестиційної прибутку при погашенні ОВДП, 21 млн грн - відсотки від Міжнародного інвестиційного банку (МІБ), 0,8 млн грн доходу від відчуження майна. При цьому вказаний обсяг зарплати президента становить 336 тис грн.

Крім того, в декларації глави держави вказані 15 об'єктів нерухомості, включаючи земельну ділянку площею 33,1 тис. кв. м і чотири квартири. Також задекларовані два автомобілі: Mercedes-Benz Vito 116 CDI 2010 року випуску у власності Порошенка і і Jaguar XF 3/2 Lv8 2008 року, яким володіє його дружина Марина Порошенко.

Ситуацію прокоментував прес-секретар Порошенка Олег Мєдвєдєв. За його словами, доходи, які Петро Порошенко задекларував за 2018 рік, свідчать про його ретельну підготовку до прозорого фінансування виборчої кампанії, яке він забезпечив власним коштом.

Зокрема, 1,1 млрд грн дивідендів від компанії Rothschild Trust Schweiz AG підтверджують передачу «Рошену» в довірчу власність і реальне відсторонення Порошенка від впливу на корпорацію.

Дивіденди, за словами Медведєва, станом на кінець року акумулювалися на рахунках Петра Порошенка в Міжнародному інвестиційному банку, а згодом використовувалися для поповнення його виборчого фонду.

Окрім того, Мєдвєдєв наголосив, що у 2018 році Порошенко заплатив 163 млн грн податків і військового збору.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук