Земельну реформу проведуть до 2012 року, - Янукович

Економіка6 квітня 20115092

2011 рік є важливим для прискорення земельної реформи. До кінця 2012 року передбачається створити прозорий ринок земель сільськогосподарського призначення. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час публічної презентації концепції "Інвестиційна реформа".

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Глави держави.

«Наголошую, що згідно із Програми економічних реформ України на 2010 – 2014 роки до кінця 2012 року передбачається створити прозорий ринок земель сільськогосподарського призначення. Для цього, передусім, буде створена необхідна законодавча база”, - зазначив Віктор Янукович, додавши, що сьогодні в суспільстві проводяться необхідні дискусії щодо особливостей цих законів.

В результаті, зауважив Глава держави,  протягом першого півріччя цього року планується розглянути і прийняти два найважливіших Закони України у сфері регулювання земельних відносин – "Про Державний земельний кадастр" та "Про ринок земель".

Президент особливо наголосив, що в Україні запроваджується ринок земель, щоб стимулювати не спекуляції, а виробництво; забезпечити рівні умови доступу до цього ринку вітчизняних та іноземних суб’єктів господарювання, щоб земля перебувала у найбільш ефективного господаря.

“Всі кроки в цьому напрямку будуть здійснюватися в широкому діалозі з громадськістю. Жодна фермерська родина, що працює на землі, не буде дискримінована. Це моя принципова позиція”, - підкреслив Віктор Янукович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук