Жителям столиці Литви підкидають листівки з закликами переселятися до Росії

СвітВолодимир Пиріг, 13 грудня 201612263

Жителі столиці Литви – Вільнюса – отримують на свої поштові скриньки листівки із запрошенням переселятися в Росію. В них стверджується, що рівень життя в Калінінградській області є вищим, ніж у Литві, повідомив місцевий ресурс Delfi.

Минулого тижня жителі Вільнюса знайшли у своїх поштових скриньках брошури з написом «Росія» та російським прапором. На листівках були вказані посилання на інтернет-сайти, контактна інформація російського посольства, і таблиці з порівнянням деяких цін у Литві й Калінінградській області.

У брошурах зазначається, що жителі Калінінграда – втричі багатші, ніж жителі Литви, і що рівень життя в Калінінградській області – вищий, ніж у Литві.

Посольство Росії визнало, що це воно поширює брошури, і що це частина «державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, що проживають за кордоном», яка була затверджена президентом РФ Путіним у 2006 році.

Видання повідомляє, що у такий спосіб російське посольство намагається оживити програму з переселення, яка провалилася.

Раніше в російську Держдуму був внесений законопроект, що передбачає спрощений порядок прийому в російське громадянство співвітчизників-носіїв російської мови. Так, спрощене російське громадянство зможуть отримати співвітчизники — носії російської мови, родичі яких по прямій висхідній лінії раніше проживали на території РФ і СРСР, за умови переїзду на постійне місце проживання до Росії, а також у разі відмови від громадянства іноземної держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук