Житомирська облрада проголосувала за використання прапора ОУН на території області

Депутати проголосували за використання прапора ОУН на території Житомирщини

На сьогоднішній сесії Житомирської обласної ради депутати затвердили порядок використання прапора національної визвольної боротьби українського народу (революційного червоно-чорного прапора ОУН) на території Житомирської області. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

Як зазначається, депутати рекомендують підняття біля адміністративної будівлі Житомирської облради, а також на будівлях, в яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН в певні дати, пов'язані з видатними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яті Героїв.

В інформації зазначається, що перелік дат складається з шести пунктів: 1 січня - День народження голови Проводу ОУН Степана Бандери, 9 березня - День народження Тараса Шевченка, Четверта неділя травня - Свято Героїв, 23-24 серпня - День прапора і день Незалежності України, 14 жовтня - день захисника України, день створення УПА, 21 листопада - день Гідності та Свободи.

«На знак пам'яті Героїв національно-визвольної боротьби революційний прапор ОУН піднімати в траурному оформленні - в цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка», - йдеться в повідомленні.

Депутати облради також рекомендують керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, громадських об'єднань Житомирщини вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у зазначені дні.

Нагадаємо, у День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на флагштоці перед Львівської міськради у вівторок, 20 лютого, вперше вивісили червоно-чорний прапор.

15 лютого депутати Львівської міськради рекомендували під час відзначення пам’ятних дат та урочистих подій у місті використовувати червоно-чорний прапор та іншу національно-патріотичну символіку. Частина місцевих політиків наполягали, що червоно-чорний прапор слід використовувати паралельно з державним синьо-жовтим і вивішувати на усіх адмінбудівлях, однак ветерани УПА і ОУН засудили такі ініціативи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук