Львівська облрада рекомендувала піднімати червоно-чорні прапори на адмінбудівлях

Депутати затвердили перелік пам’ятних днів, коли прапори ОУН-УПА будуть доречні

Львівська облрада рекомендувала піднімати червоно-чорні прапори на адмінбудівлях
На Львівщині під час вшанування напйважливіших дат національно-визвольних змагань на адмінбудівлях вивішуватимуть червоно-чорні прапори

Депутати Львівської облради затвердили порядок використання революційного червоно-чорного прапору ОУН на Львівщині під час відзначення дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв. За відповідне рішення проголосували 62 депутати у вівторок, 30 січня під час засідання сесії ЛОР.

Депутати рекомендували піднімати червоно-чорні прапори біля адміністративного будинку Львівської облради на вул. Винниченка у Львові та на будівлях, у яких розташовані органи місцевого самоврядування на Львівщині; 1 січня, під час святкування дня народження голови проводу ОУН Степана Бандери; 3 лютого, у день створення ОУН; 5 березня, у день вшанування смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича; 21 травня, у День пам'яті жертв політичних репресій; 14 червня, у день народження першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця; 30 червня, у день проголошення Акту відновлення української держави і день народження Романа Шухевича; 30 липня, у день створення Української військової організації; 14 жовтня, у день захисника України та день створення УПА; у день створення Української головної визвольної ради.

Перелік днів, коли на Львівщині майорітимуть червоно-чорні прапори ОУН доповнили днем створення УГВР

При цьому для вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН рекомендували вивішувати із чорною стрічкою (21 травня).

Також депутати рекомендували керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Львівщини підтримувати цю ініціативу, і вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, затверджені в додатку до ухваленого рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук