Жовква та Самбір отримають від ЄС 14 млн грн на енергозбереження

СуспільствоІрина Знась, 11 лютого 20155700

Два районні центри Львівщини – Жовква та Самбір –­ отримають 14 млн грн. від Європейського Союзу для реалізації програми енергоефективності. Гроші будуть надані в рамках проектної пропозиції Фонду Східна Європа.

Кошти буде надано відповідно до протоколу про «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві», який підписали голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської облради Петро Колодій, президент Фонду Східна Європа Віктор Лях та керівники міст Жовкви та Самбора. Як розповіли в прес-службі Львівської облдержадміністрації, свої пропозиції на участь в конкурсі надіслали 15 міст області, однак гранти отримали найкращі.

Проект передбачає модернізацію міської котельні для споживання поновлюваних джерел енергії у Жовкві та реконструкцію системи вуличного освітлення Самбора. При цьому для реалізації цих проектів Жовківська та Самбірська міські ради мають залучити по 1 млн. 100 тис. грн. із місцевих бюджетів. Стартує проект вже 1 березня та триватиме два роки – до 28 лютого 2017 року. Першим етапом проекту буде проведення енергоаудитів та навчань персоналу, які допоможуть втілити проекти.

Це вже другий етап впровадження програми енергоефективності у Львівській області. Минулого року міста Жовква та Кам’янка-Бузька отримали гранти розміром 400 тис грн. на втілення проектів енергозбереження.

Фонд Східна Європа (ФСЄ) – благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала свою роботу у 2008 році. Місія фонду – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук