Журналіст Роман Вінтонів звільнився з посади члена правління НСТУ

Медійник, відомий на псевдо «Майкл Щур», заявив, що хоче зосередитися на творчості

Роман Вінтонів розриває свій контракт з НСТУ достроково

Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), відповідальний за інформаційне мовлення та цифрові платформи, Роман Вінтонів, більш відомий як «Майкл Щур», звільняється з правління НСТУ 1 серпня.

Про своє звільнення він повідомив колективу 23 липня. Роман Вінтонів попросив звільнити себе за згодою сторін, повідомила прес-служба НСТУ.

За словами голови наглядової ради НСТУ Світлани Остапи, розірвання контракту планується на найближчому засіданні наглядової ради НСТУ.

Наглядова рада НСТУ уклала контракт із Романом Вінтонівим на 4 роки з 15 травня 2017 року. Він був обраний членом правління Суспільного, відповідальним за суспільно-політичний напрям діяльності, за пропозицією голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Із впровадженням нової структури у НСТУ Роман Вінтонів почав відповідати за інформаційне мовлення та цифрові платформи, пише «Детектор медіа».

«Я звільняюся з Суспільного для того, щоб зосередитись на Телебаченні Торонто і творчості. Звільняюсь з 1-го серпня», – написав він на сторінці Майкла Щура у Facebook.

Він пояснив, що змушений обирати між «Суспільним» і творчістю і зробив вибір на користь творчості і своїх проектів.

«Я радий, що зміг узяти участь у створенні Суспільного в Україні. Медіа, яке не підконтрольне бізнесу чи владі, а підконтрольне всьому суспільству – це те, що допоможе збалансувати інформаційний простір. Проте для мене настав той етап, коли доводиться обирати – або Суспільне, або свій проект. Я вибрав свій проект», – процитувала прес-служба НСТУ слова Романа Вінтоніва.

Журналіст Роман Вінтонів придумав гумористичну особистість – канадського журналіста Майкла Щура. У 2012 році він створив канал «Телебачення Торонто» на YouTube. У 2013 році робив програму «Але є одне але» (АЄОА). У 2014 році Майкл Щур на «Першому національному» став обличчям програми «Утеодин». З липня 2015 року до 18 жовтня 2016 року Майкл Щур служив у ЗСУ. Після повернення з армії він із командою почав випускати програму «#@)₴?$0» («Ґрати, песик, дужка, гривня, знак питання, долар, нуль»), яка виходить щонеділі на трьох телеканалах – «UA:Першому» (о 21: 35), 24 каналі та «Громадському».

Також він робив на Суспільному авторську програму «ЧереЩур».

Наразі невідомо, чи виходитимуть ці програми на Суспільному після його звільнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук