Журналістів «Телеканалу 24» незаконно утримували у відділенні «Дельта Банку»

Головні Новини за 26 грудняІрина Папірник, 26 грудня 2014, 18:50 2927 0

Знімальна група «Телеканалу 24» отримала редакційне завдання відзняти, як працівники «Дельта Банку» розповідають отримувачам соціальних виплат, що наразі коштів у відділеннях немає, і просять почекати або ж віддають суми частинами. Знімальна група, маючи реальну історію, вирішила запитати працівника в операційному відділі, чому не можна зняти 800 грн з картки, кошти на яку ще на початку грудня нарахувала соціальна служба.

У відповідь журналістам сказали: «Я вас розумію, але в нас в касі немає коштів, тому ми всіх записуємо на конкретні дні». Тож негайно грошей зняти не вдалося, тому знімальну групу відправили до начальника відділення. А вже там за приховану зйомку суспільно важливої теми журналістів звинуватили у смертних гріхах і викликали міліцію. До того ж незаконно утримували. А відпустили лише після втручання адвоката.

На журналістів написали заяву до міліції. Хоча в коридорах банку навіть на той момент були десятки людей, які не можуть зняти ні приватні, ні державні кошти.

Так, пані Ольга сьогодні отримала лише 200 грн, коли отримає решту – 800 грн – лише Богу відомо. «Я мушу ходити по 200 грн знімати в день», – поскаржилася Ольга Захарова. І ця жінка – не єдина, хто хоче отримати свої кровні.

«Так неможливо, старенькі пенсіонери за 100 грн стоять щодня тут. Хіба вони заслужили це на старості», – обурився чоловік, який ще з вересня намагається забрати свій депозит.

Водночас у «Дельта Банку» кажуть, що ця ситуація – тимчасова. Обіцяють із січня працювати вже без перебоїв. Втім, чому не попередили своїх клієнтів про таку ситуацію, керівник Львівського регіонального управління «Дельта Банку» Владислав Калинець відповісти не зміг.

«Зараз в суспільстві йде позиція, що банк «крутить» грішми, заробляє так. Я ж наголошую, що соціальні виплати в «Дельта Банку» розглядають як пріоритетні», – зазначив він.

У соцлужбі ж запевнили, що скарги тільки на «Дельта Банк». І наголошують: закон не забороняє отримувачам виплат змінити банк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук