Штаб АТО повідомив про ще одне село, яке взяли під контроль ЗСУ

З 2 лютого ЗСУ вже повністю контролюють село Катеринівка

Прес-центр штабу антитерористичної операції 2 лютого ввечері поінформував про відновлення контролю ЗСУ над селом Катеринівка у Луганській області. Про це йдеться на сторінці Facebook штабу АТО.

Повідомляють, що село розташоване на лінії розмежування. «Військовослужбовці ЗСУ допомагають місцевому населенню у вирішенні нагальних питань та поверненню до мирного життя», - додали військові.

Нагадаємо, 30 січня Генштаб підтвердив, що українська армія повернула контроль над селищем Новоолександрівка, яке знаходиться неподалік від Катеринівки. Однак це не стало порушенням Мінських угод, бо воно й без того за цим документом було закріплене за ЗСУ. Тут залишилось до 20 місцевих мешканців.

У такий спосіб військове керівництво підтвердило повідомлення волонтера Юрія Мисягіна, який сьогодні написав, що Катеринівка контролюється військами ЗСУ. У коментарях він додав, що ЗСУ до цього стояли перед самим селом і диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ), як української армії, так і бойовиків заходили в нього. Зараз ЗСУ вже повністю контролюють село.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук