З'явився рейтинг найбільш відкритих для громадськості урядових сайтів

Сайт Міністерства інфраструктури очолив рейтинг відкритості уряду

Сайт Міністерства інфраструктури очолив рейтинг відкритості уряду. Про це у вівторок, 7 березня повідомили у прес-службі відомства.

Як зазначається, за результатами моніторингу та аналізу сайтів міністерств, найвідкритішими вважаються сайти Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти та науки, а також Міністерства фінансів України. При цьому найгіршим за відкритістю вважається Міністерство з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

«Дослідження проводилось з 14 по 25 січня. Об’єктами досліджень стали виключно веб-сайти Кабінету міністрів та вісімнадцяти міністерств. Метод дослідження - формалізований порівняльний аналіз», - йдеться у повідомленні.

У дослідженні вказали й низку зауважень міністерствам. Зокрема, на сайтах МВС, Мінкульту, МОЗу, Мін'юсту немає інформації про фінансові ресурси відомства та їх витрати. Крім того, на сайтах усіх міністерств не доступна інформація користувачам із вадами зору.

Слід зазначити, що програму моніторингу та рейтингу «Відкритості уряду» провели експерти Офісу ефективного регулювання. Вони визначали наскільки українська влада відкрита для громадськості, чи дотримуються вітчизняні органи влади вимог до розкриття інформації, а також досліджували що потрібно, аби переформатувати відносини між владою та громадськістю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук