З’їзд суддів закликав колег сприяти розслідуванню злочинів проти Революції Гідності

Суспільство27 листопада 20152060

Під час XIII з’їзду суддів, який цього тижня завершив свою роботу у Києві, був обраний новий склад Ради суддів України. Від Львівщини до неї увійшли суддя Львівського апеляційного господарського суду Максим Желік та суддя Львівського окружного адміністративного суду Олександр Сасевич.

Також з’їзд ухвалив звернення до українського народу з приводу подій, які сьогодні відбуваються в країні.

«У цей важкий час для нашої країни ми вважаємо, що спільні цінності в нас єдині – це сильна незалежна Україна, в якій здійснює правосуддя незалежний суд. І шлях до цієї мети є досить важким», - йдеться у зверненні, яке у розпорядженні редакції.

Судді констатують, що під час Революції Гідності не усі їх колеги могли витримати тиск.

«Під час Революції гідності суддівський корпус працював в умовах надмірного напруження та психологічного тиску. Не всі судді змогли це витримати. Стосовно окремих суддів за подіями того часу проводяться розслідування з приводу дотримування ними норм чинного законодавства», - наголошується у заяві.

Відтак з’їзд висловився за «справедливе та об’єктивне розслідування цих подій».

«Закликаємо наших колег, щодо яких проводяться такі розслідування, сприяти в їх проведенні, діяти виключно у межах правового поля. Ми категорично проти щодо будь-яких спроб розхитування системи правосуддя, можливе втягування суддів (судів) у політичну боротьбу», - пишуть судді.

Судді також стверджують, що поділяють думку суспільства щодо реформування судової системи. «Однак ми сподіваємось, що її проведення буде відповідати всім європейським стандартам, адже саме шлях в Європу обирає наш народ! Тому ми віримо, що цей шлях ми подолаємо пліч-о-пліч».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук