24-річний львів'янин запатентував одноразові бахіли

СуспільствоО.Г., 12 червня 20148960

10 червня 2014 року Український інститут промислової власності зареєстрував патент на промисловий зразок “бахіла” авторства Олександра Листвака, пишуть «Наші гроші. Львів».

Про автора відомо лише те, що у 2013 році він вступав до Львівського техніко-економічного коледжу. Листвак також є власником патентів на промислові зразки “вішалка для одягу”, “пробка для закупорювання пляшок”, “запальничка”, “лопатка для харчових продуктів”, “господарський скребок”. Всі патенти він отримав починаючи з середини 2013 року.

Бахіли Олександра Листвака ззовні нічим не відрізняються від звичайних одноразових, які вже продають на ринку, повідомляють «Н.Г. Львів».

В оформленні патенту допомагала львівська фірма “Формула-Брок”. Вона також надавала аналогічні послуги львівським винахідникам, які протягом 2013 року патентували усе підряд: зубочистки, планшетні комп‘ютери, корки, вішаки, респіратори, запальнички, лампочки, світильники, господарські рукавиці та інше.

Людей, які займаються діяльністю з оформлення патентів на давно відомі речі, називаються “патентними тролями”. Завдяки отриманим патентам на промислові зразки вони вимагають фінансового відшкодування у компаній, які імпортують товари, що “схожі” на запатентовані.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук